В Житомирі перевірять якість постачаються в навчальні заклади продуктів

2

Робоча група міськради прийняла рішення перевірити всі продукти харчування, що постачаються в навчальні заклади Житомира. Про це сьогодні, 6 лютого, під час брифінгу заявив заступник міського голови Матвій Хренов.

«Рішенням цієї групи було визначено, що крім дозвільних документів, виданих постачальникам і виробникам згідно з чинним законодавством, протягом місяця ми перевіримо всіх постачальників незалежними експертизами. В першу чергу буде перевірена м’ясна продукція», – розповів Матвій Хренов.

При здійсненні відбору матеріалів для проведення досліджень будуть запрошуватися представники батьківських комітетів.

Документи за результатами проведення досліджень будуть опубліковані на сайтах навчальних закладів, для додаткового контролю з боку батьків, і вони постійно будуть оновлюватися, залежно від партій продукції. Фізично з документами можна буде ознайомитися на стендах у навчальних закладах.

Як повідомляв «Журналу Житомира», 30 січня прокуратура спільно з працівниками СБУ та фіскальної служби викрили групу осіб, які постачали в дитячі сади неякісну м’ясну продукцію. Серед підозрюваних був і працівник мерії.

У міськраді зазначили, що працівникові виконавчих органів Житомирської міської ради, якого звинувачували у причетності до справи, поки не були пред’явлені звинувачення.

Оставить комментарий