В Житомире началась масштабная реконструкция спорткомплекса «Динамо». ФОТО

3

На території ФОК «Динамо» по вулиці Чуднівської у Житомирі розпочалося будівництво: встановлено довгий паркан, працюють будівельники. Що в підсумку буде за парканом розповів директор спорткомплексу Леонід Врублевський.
 

«Спорткомплексу «Динамо» вже більше 30 років. І за цей час ніхто ніяких коштів на його підтримку, в ремонт не вкладав. Крім того, навколо стадіону є земля, яку люди помилково називають стадіоном. Насправді, це просто земля, яка належить нашому спортивному комплексу. Вже давно існує розроблений проект на будівництво басейну та готелі на цій території. Довгий час цей проект не можна було реалізувати, тому що не було спонсора, який би зміг його профінансувати. Саме тому Центральна рада фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» вирішив знайти інвестора, який би матеріально допоміг нам відремонтувати капітально всю територію нашого спорткомплексу, а також побудувати навчально-тренувальний центр на базі ФОК «Динамо». Біля спорткомплексу небезпечно проходити, адже руйнується фасад, всі падає», – зазначив Врублевський.

За словами директора ФОК «Динамо», планується повністю оновити фасад, поміняти усі вікна у приміщенні спортивного комплексу, зробити капітальний ремонт у кабінетах, роздягальнях, туалетах і фойє. Крім того, поруч з спорткомлексом може з’явиться тенісний корт.
 

«Рішення про будівництво одноосібно не приймалося. Все узгоджувалося між усіма членами Центральної ради ФСТ «Динамо» на засіданні в Києві, де також були присутні керівники правоохоронних органів, силових структур та інші компетентні органи. З приводу термінів виконання робіт поки говорити рано. Навіть самі будівельники ще не знають, скільки часу знадобиться на виконання всіх робіт. Та й про інвестора нам нічого не відомо, тому що з ним все вирішує Центральна рада ФОК «Динамо», – додав Леонід Врублевський.

Як повідомляв «Журнал Житомира», раніше жителі Корбутівки погрожували перекрити дорогу з-за будівництва біля ФОК «Динамо». Тоді житомиряни запевняли, що на території споркомплекса будують житловий будинок.

Оставить комментарий