В Украине одни коррупционеры руками других расправляются с третьими

0

І все це з нашою допомогою і за наш рахунок. Бо це ми хочемо хліба і видовищ.

Люди деколи здаються кращими, ніж вони є насправді. Розумні, виховані, добрі, жалісливі, милосердні… Потім згадаєш, що це вони, ті самі розіп’яли Христа, терпіли триста років рабства в благословенній Америці, з ентузіазмом влаштували Першу світову бійню, вітали більшовицький терор, діяльно брали участь у масовому знищенні євреїв, пов’язали на голову пов’язки хунвейбінів, і взяли в руки страшні мотики червоних кхмерів…

Не будемо кривити душею — єврейські погроми, суди Лінча, розстріли буржуїв і попов, розправи над корупціонерами у Китаї, та інші масові і публічні страти завжди користувалися особливою популярністю в широких народних масах. Відома людська слабкість, яку у всі часи тирани використовували в своїх цілях.

Без чорної заздрості, підлості і широкораспространенного побутового стукацтва неможливий був би Великий терор у Радянському Союзі. Без широкої народної ненависті до «корупціонерів’ Єльцин б не зважився на розстріл Білого дому, Лукашенко не розігнав би легітимний «корупційний» парламент і не узурпував би владу Путін не почав би війну з «зарвалися» грузинами і «распоясавшимися бандерівцями».

Тепер у нас одні корупціонери руками інших корупціонерів розправляються з третіми корупціонерами під улюлюкання захопленої юрби. Остаточно дискредитуються і знищуються залишки убогого феодального парламентаризму перед загрозою позачергових парламентських виборів, перемогу на яких у БПП і НФ немає жодних шансів. Під шумок перенаправляються потоки змінюються ключові фігури, щоб сповна забезпечити армію президентськими броньовики. І все це з нашою допомогою і за наш рахунок. Бо це ми хочемо хліба і видовищ.

Facenews

Оставить комментарий