В очікуванні протестів квартирних злодіїв

4


Гройсман сказав, що попросив Авакова не робити репресій проти евробляхеров. Репресіями він назвав штрафи, які повинні виписуватися за законом? І коштувало агресивного натовпу підійти в урядовий квартал, як виконувати закон стало вже не так обов’язково. Адже їм потрібніше всім, адже у них є діти, адже їм потрібні ці машини і в них немає грошей. Як не зрозуміти таких людей. Зрештою, вони не терпіли, щоб платити податки.

Це їх право, право вільних українців, самим визначати, скільки податків вони будуть платити. І як не депутатам це розуміти.

Треба продовжити цю тему. Чого ж тепер соромитися.

Квартирним злодіям треба об’єднатися у профспілку і вийти під парламент.Вимагати скасувати покарання для чесних квартирних злодіїв, адже їм теж хочеться їсти, а як вони ще забезпечать свої сім’ї, якщо їм забороняють красти. Це фактично репресії. Вони повинні вимагати припинити тиск силових органів на злодіїв і підняти питання про амністію тих своїх товаришів, які вже тужать за ґратами. Фактично в катівнях чекістів. А люди просто виступають за свободу. Вони просто взяли те, що їм було потрібно. Адже держава не забезпечила їм безбідне існування. І фактично змусило їх піти красти. І поки що Ахметов не сидить, не можна навіть думати про те, щоб карати простого квартирного злодія, тим більше, що живе за поняттями.

Окремою колоною мають пройти контрабандисти. Частина з них, звичайно, вже стоїть в струнких лавах евробляхеров, але ж не всі. Вони повинні вимагати скасувати ці дурні обмеження на кордоні, які не дозволяють людям завозити те, що вони хочуть і коли вони хочуть. Це репресії. Це наступ на свободу особистості, не допустимі в 21 столітті. Поки українці повинні переплачувати за товари, вироблені в Європі. Або в Китаї. Всі митниці повинні бути розпущені протягом 24 годин. Свободу пересування гарантує Конституція. А держава грабує підприємців, змушуючи їх платити мита. Чому вони на такому рівні? Хто посмів і вирішив, що саме такі вони повинні бути? Поки Коломойський не сидить, ніхто не має право зупиняти контрабандистів.

За ними повинні пройти колони лісників, вирублення лісів. Вони повинні попередити парламент, що неприпустимо проводити репресії проти чесних лісорубів. Ніхто не має право обмежувати людину в його праві рубати дерева. Дерева ростуть на українській землі, а вони українці, а значить вільні розпоряджатися своїми деревами. Зрештою, у них немає інших способів прогодувати свої сім’ї. Держава не забезпечила їх достатньо, вони змушені самі боротися за існування. Лісоруби повинні вимагати, щоб ініціативи з контролю за вирубкою лісу були прибрані з порядку денного. Поки Фірташ не сидить чесні лісоруби мають право робити все, що вони захочуть.

Велику юрбу можуть призвести бурштынокопачи. У них навіть буде лідер в парламенті. І вони повинні вимагати, щоб держава не заважала їм просто робити свою роботу. І нічого тут прикриватися екологією. Поки країна бідна, нікого не цікавить, що вони знищують ліси. Це чесна робота чесних людей. Адже держава не забезпечила їх іншою роботою. А польського вони не знають. Їх сама держава вигнало в ліс і спасибі ще, що вони копають бурштин, а не грабують перехожих. Тим більше, що грабувати – це чесна праця, адже держава змусило їх красти. Держава повинна зупинити репресії, прибрати силовиків і забути про існування даної галузі. Не можна легалізувати копання бурштину, адже тоді доведеться платити податки, а вони занадто високі. І взагалі, хто встановлює ці ставки? Зрештою, за Конституцією, українські надра – власність народу. А вони і є народ. І поки Суркіс не сидить, вони вимагають залишити їх у спокої.

Ну і завершить хода невелика колона клієнтів НАБУ. Їх взагалі не взяли за що ні про що. Вони всього лише грали за загальними правилами. Адже всі беруть хабарі і в Україні. Так чому їм було не можна. Це не їхнє бажання жити таким життям. Але просто по-іншому вони не могли б забезпечити свої сім’ї. Вони повинні вимагати розпустити репресивний орган НАБУ, дати медаль і звання генерал-лейтенант Холодницкому і скасувати створення антикорупційного суду. Тому що це втручання у внутрішні справи України. А ми на своїй землі. І самі вирішуємо, що нам можна робити і що не можна. Вони змушені були брати хабарі, бо інакше не змогли б виплатити гроші, які вони витратили на те, щоб зайняти посаду або стати депутатом. Їх змусило державу. І тепер воно не має право карати їх. Адже вони всього лише грали за правилами гри.

14.07.2018
13:40
Источник

Оставить комментарий