В лікувальні заклади Житомирщини постачали технічний кисень замість медичного – СБУ

1

Співробітники Служби безпеки України спільно зі столичною прокуратурою блокували виготовлення і реалізацію небезпечного фальсифікату лікарського засобу «кисень медичний».

Як повідомляє прес-центр СБУ, ділки організували виробництво фальсифікату з використанням обладнання, призначеного для виготовлення технічного кисню, що створювало загрозу життю та здоров’ю пацієнтів. Небезпечну продукцію зловмисники поставляли в понад 20 державних лікувально-профілактичних установ в Житомирській Київської та областях.

Встановлено, що для легалізації фальсифікату організатори використовували документи ліцензованих виробників медичного кисню з інших регіонів України.

Під час слідчих дій у складських, виробничих приміщеннях і місцях проживання зловмисників співробітники СБУ вилучили обладнання для виробництва фальсифікованого кисню і 16 тонн субстанції для його виготовлення. Правоохоронці також виявили документацію на поставку в державні лікувальні установи «продукції» на суму майже 10 мільйонів гривень.

Зараз використання небезпечної продукції в медичних установах припинено. В рамках відкритого кримінального провадження вирішується питання про оголошення підозр організаторам протиправної угоди, триває досудове слідство.

Оставить комментарий