В аннексированном Крыму обвинили Киев в очередном провальном туристическом сезоне

0

У аннексированном Росією Криму вважають, що українська влада намагається перешкодити поїздок українських туристів на кримські курорти.

Голова регіонального міжнаціонального комітету Заур Смирнов сказав, що «Київ зробив спробу організувати нову блокаду півострова, на цей раз туристичну».

«Наші джерела з числа службовців держприкордонслужби України повідомляють про те, що отримали від київського керівництва команду створювати штучні перешкоди», – заявив він.

На думку Смирнова, такі заходи «продиктовані страхом» того, що українці побачать реальну обстановку в Криму, а не «київську пропаганду».

«Ми раді бачити українських туристів у Криму, де для всіх відпочиваючих створені комфортабельні умови і гарантована безпека», – стверджує він.

«Але спроба Києва блокувати поїздки своїх громадян нас не лякає, так як Крим не залежить від українського туриста», – заявив Смирнов.

17 липня кримське погрануправление ФСБ РФ заявило, що українці годинами стоять на прикордонних пунктах, чекаючи в кілометрових чергах проїзду в Крим. Нібито 15 липня «із-за перешкод української сторони» люди витрачали на «Чонгарі» близько 13 годин.

Зі свого боку, українські прикордонники заявили 17 липня, що окупанти Криму створюють штучні черги на адміністративному кордоні.

«Новий тиждень вже традиційно окупанти починають із створення штучних черг», – сказав в понеділок «Крим. Реалії» помічник начальника Азово-Чорноморського регіонального управління з питань взаємодії зі ЗМІ Державної прикордонної служби України Максим Сорока.

Він заявив, що в черзі на в’їзд в Крим біля КПВВ «Чонгар» на той момент очікували 80 автомобілів, в районі контрольних пунктів «Каланчак» і «Чаплинка» черг не було, пішохідних черг також не спостерігалося.

Українські прикордонники заявили також про зниження пасажиро-траспортного потоку через админграницу в порівнянні з минулим роком.

Виникнення черг вони пов’язували з тим, що російські служби забарилися пропускні операції на своїх пунктах пропуску навпаки українських КПВВ.

Facenews

Оставить комментарий