В аеропорту «Житомир» приземлився новий літак – Boeing 737. ФОТО

14

В аеропорту «Житомир» приземлився новий літак – Boeing 737-400, який повинен пройти технічне обслуговування, після чого буде задіяний для перевезень пасажирів. Про розповів власник авіакомпанії «YanAir» Олексій Янчук.

«Це Boeing 737-400, призначений для міжнародних перевезень. Функціонувати він буде не раніше, ніж через 2 місяці. Літак розрахований на 168 місць. Ми будемо робити повне технічне обслуговування, фарбування, змінювати двигуни. І тільки після цього літак запрацює», – сказав Олексій Янчук в коментарі Житомир.today.

У майбутньому власник планує створити в Житомирі міжнародний аеропорт, з якого здійснюватимуться внутрішні і міжнародні рейси. На сьогодні вже відремонтовано вокзальний комплекс, термінал, стросятся ангари і приміщення пожежної служби.
 

«На сьогоднішній день наші літаки відправляються з Києва в міжнародні рейси, у ті ж, які літає компанія «YanAir». Зараз відправлення відбуваються за кількома рейсами в день Шарм-еш-Шейх, влітку — турецькі курорти на чартерні рейси. В цьому році плануємо відкрити чартерний рейс на маленькому Boeing 737-500. Ремонт злітної смуги буде робитися навесні. Разом з мерією ми плануємо запускати тут приватні і державні капітали, об’єднати їх і зробити смугу. Для цього ми передали у власність міста і за кошти інвесторів вони планують подовжити смугу.

Все, що ви тут бачите, ми зробили своїми силами: відремонтували вокзальний комплекс, будуємо ангари, приміщення пожежної служби. Попередні власники розгромили тут повністю все, а ми вже почали відновлювати ще з початку 2013 року. Всередині аеропорту плануємо встановити тренажерний комплекс, новий готель, будується митний логістичний склад. Наше завдання зараз — зробити злітну смугу і запустити, щоб літак почав функціонувати, а все інше — потім. В цьому році плануємо закінчити два ангара до кінця року і тоді вже тут будуть обслуговуватися літаки», – розповів власник компанії «YanAir» Олексій Янчук.

Як повідомляв «Журнал Житомира», житомирський аеропорт сподівається отримати 100 млн грн на реконструкцію злітної смуги.

Оставить комментарий