Установлені рампа для скейтерів та тенісний стіл: у Житомирі облаштування«Еxtrime park для занять Street work out» на фінішній прямій

3


Фото: прес-служба Житомирської міської ради

30 Листопада 2017,
14:15
Коментувати

2

У Житомирі реалізація проекту Бюджету участі «Еxtrime park для занять Street work out» знаходиться на етапі завершення.У рамках реалізації проектної пропозиції вже виконані роботи з облаштування ігрових та спортивних елементів. Крім того, встановлена рампа для скейтерів та стіл для настільного тенісу. Про це повідомляє прес-служба Житомирської міської ради.

 

«Вже встановлена рампа для скейтерів, турніки для зайняти воркаутом. Наразі докладається плитка до гойдалок, що призначений для людей з інвалідністю. Решта майданчика знаходитиметься на газоні. Також на майданчику встановлені старі елементи, що будуть демонтовані», – розповіла начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук.

Майданчик розміщений у дворі будинків за адресами: вулиці Клосовського, 4, 6 та проспект Миру, 13. Автором проекту є Валерій Онопрієнко. Проектна пропозиція «Extrime park для занять Street work out» включатиме майданчик для занять Street workout, встановлення столів для настільного тенісу та облаштування ігрового майданчика, у тому числі й для дітей інвалідів.

Оставить комментарий