Украина направила Беларуси ноту в связи с фильмом «Крым»

5

В кінотеатрах Республіки Білорусь показали трейлери нового російського фільму «Крим», який рекламується як історія, яка відбувається на тлі реальних подій кримської весни 2014 року».Демонстрація в кінотеатрах Республіки Білорусь трейлера нового російського фільму «Крим» призвела до ноті, яку МЗС України направив своїм білоруським колегам. Про це в понеділок, 17 липня, повідомив український телеканал «112 Україна». За даними джерел каналу, нота білоруській владі була передана ще 14 липня, в п’ятницю, і відповіді на неї поки не надходило.

У той же час перший заступник генерального директора білоруського підприємства «Кіновідеопрокат» Андрій Разжавайкин розповів інформаційному агентству Regnum, що фільм до показу в кінотеатрах Республіці Білорусь не планувався. «У нас «Крим» до показу не передбачався, його не було навіть у перспективних планах. І не буде …», — заявив він. А трейлер показували в рамках виконання зобов’язань перед дистриб’юторами, перед демонстрацією іншої картини, також представленої російський прокатником «Криму» — групою компаній «Парадіз».

Таки так?

При цьому, за даними білоруського інтернет-порталу TUT.BY, «Парадиз» все-таки планує представити «Крим» в Республіці Білорусь. Як зазначає видання, зараз йде обговорення, в яких саме кінотеатрах.

Російська прем’єра фільму, який рекламується як «історія про кохання, віри і честі, про силу духу і справжню дружбу на тлі реальних подій кримської весни 2014 року», тобто на тлі російської анексії украниского півострова Крим, запланована на 28 вересня 2017 року. Режисером, продюсером і сосценаристом картини, знятої за рахунок коштів федерального Фонду кіно» виступив голова медіа-холдингу «Червона зірка» Олексій Піманов.

Ця новина також на сайті Deutsche Welle.

Facenews

Оставить комментарий