Український двигун буде замінений на російський аналог в найпотужнішому вантажному вертольоті в світі

2


Самий вантажопідйомний у світі вертоліт Мі-26 буде змінений за рахунок заміщення українського двигуна, який зараз входить в його комплектацію, на російський аналог

«У 2017 році було завершено ескізне проектування перспективного двигуна ПД‑12В для заміни українського Д‑136 на вертольоті Мі-26. Роботу з імпортозаміщення силової установки планується завершити до 2025 року», — заявив співрозмовник агентства «Інтерфакс»

За його словами, в 2018 році належить завершити технічне проектування нового двигуна, в тому числі розробити необхідну конструкторську документацію для обладнання Мі‑26 вітчизняної силовою установкою.

«Як очікується, наземні та льотні випробування вертольота з двигуном ПД‑12В пройдуть в 2023 — 2025 роках, після чого почнеться його серійне виробництво», — сказав інформоване джерело.

Він зазначив, що новий двигун перевершить зарубіжні аналоги по потужності, що дозволить поліпшити льотні характеристики Мі‑26, в тому числі по висотності, а також збільшить ресурс вертольота.

ПД‑12В створюється на базі газогенератора перспективного двоконтурного двигуна ПД‑14, з використанням новітніх конструкторських і технологічних рішень.

Роботи з імпортозаміщення двигуна для Мі‑26 ведуться Об’єднаної двигунобудівної корпорації (ОДК, входить в «Ростех») під виконання державного контракту з Мінпромторгом Росії в рамках держпрограми «Розвиток авіаційної промисловості на 2013-2025 роки».

«>

12.08.2018
22:44
Источник

Оставить комментарий