Україна в шоці від того що розповів Аваков

2


Прокуратура Вінницької області прозвітувала про кричуще порушення трудового законодавства

У прикордонному райцентрі Могилів-Подільський, що на Вінниччині, директору підприємства, яке надає охоронні послуги, оголошено про підозру за ознаками вчинення кримінальних правопорушеннь передбачених ч. 1, ч. 2 ст. 172 КК України (Грубе порушення законодавства про працю). Про це пише Корупція.Інфо

Повідомляється, що в ході проведення перевірки прокурори встановили факт використання праці 11 найманих працівників, в тому числі й неповнолітнього хлопця, без укладення трудових договорів та оформлення трудових книжок.

Популярне: Це не людина, а чудовисько: молодик жорстоко вбив, згвалтував і намагався виколоти очі 16-річній дівчині

"Так, директор підприємства виконуючи умови договору, в період з 08.04.2016 по 23.09.2016 використовував працю 11 найманих працівників без укладення трудових договорів та оформлення трудових книжок, що є грубим порушенням ст. ст. 43, 45, 46 Конституції України, ст. ст. 24, 25 КЗпП України, ч. 3 ст. 35 Закону України "Про оплату праці"", – йдеться в повідомленні прес-служби прокуратури.

Також директор підприємства відповідатиме за те, що взяв на роботу 17-річного хлопця. Неповнолітній працював у охоронній фірмі по 16 годин на добу близько місяця.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий