У Житомирській області побудують 12 сучасних гуртожитків для військових-контрактників. ФОТО

9


Для військових-контрактників у Житомирській області за 2 роки планують побудувати 12 гуртожитків підвищеного комфорту. В цілому ж по країні мають намір побудувати близько 200 гуртожитків. Про це у соцмережі розповів радник Президента України Юрій Бірюков.

Проект гуртожитків був представлений 12 жовтня у Центральному спортивному комплексі ВСУ за участю Президента України та Міністра оборони.
 

«Практично всі будинки, які сьогодні були представлені Верховному Головнокомандувачу будуть побудовані в бойових частинах, підрозділах, тобто в пунктах постійної дислокації. Плануємо за рахунок ресурсу цього року і те, що сплановано на наступний рік, побудувати таких приміщень загальною кількістю контрактників більше 22 тисяч людей», – заявив Міністр оборони України генерал армії Степан Полторак.

Він повідомив, що вже будуються і «ростуть» військові містечка на 6000 чоловік у Широкому лані, Черкаському та Гвардійському по 2,5 тисячі осіб і в інших навчальних центрах.
 

«Там буде побудована інфраструктура для забезпечення якісного відновлення, відпочинку, навчання та реабілітації після виходу з району проведення АТО. В інших навчальних центрах і на полігонах, де будуть проходити навчання, ми плануємо встановити сучасні намети, які також були сьогодні представлені Главі держави. В них комфортно і зручно відпочивати і готуватися до занять», – розповів Степан Полторак.

За словами Петра Порошенка, більше 100 комплексів повинні бути побудовані вже в цьому році. На їх будівництво планується витратити 1 мільярд гривень, конфіскованих у попереднього керівництва країни.

 

«Більше ста комплексів повинно бути побудовано вже в цьому році. Причому на гроші, які були конфісковані – 1,5 млрд грн – у попереднього керівництва країни. Відновлення справедливості – йдеться про озброєння і створення нормальних умов для військовослужбовців-контрактників», – розповів Президент.

   
Фото зі сторінки Юрія Бірюкова

Оставить комментарий