У Житомирі завершився 14-й тур Вищої та Першої ліг Чемпіонату з футзалу

7 Лютого 2018,
09:17
Коментувати

12

Яцковець рятує для «Енергії» нічию у матчі з ФК «Атлет-Житомир», а «Грантех» проводити свій найкращий матч у сезоні, але зазнає поразки – підсумки центральних матчів 14-го туру Вищої ліги.

У першому матчі туру «Грантех», попри втрату декількох гравців, давши справжній бій «ІнБеву» і хоча продемонстрував 100%-у самовіддачу, все ж поступився «ІнБеву». Переможний гол знову на рахунку Бланка.

Не менш напруженим вийшло і протистояння «атлетів» з «енергетиками». Гравці «Енергії» провалили перший тайм і пропустили два м ячі, зате у другій 14-хвилинці продемонстрували характер і вирвали нічию, таким чином ставши поки що єдиною командою, яку по ходу Чемпіонату не зумів здолати ФК «Атлет-Житомир».

Програму туру продовжив розгромний «Коростень». Цього разу коростенці відвантажили вісім м ячів «Медику», а «ГазМяс» влаштував ефектну гольову перестрілку з «Персеєм», яка закінчилась перемогою «ГазМясу» з рахунком 8:3. Про це повідомляє Асоціація футзалу Житомирської області.

Завершилося все драматичним протистоянням «Форци» з юнаками СК «Візаж-Полісся», які вигравали по ходу матчу 2:0, тричі пропустили, а на останній секунді матчу вирвали нічию.