У Житомирі з наступного тижня маршрутки №19 та №19-А можуть змінити схему руху

8


У Житомирській міській раді підходить до завершення робота над коригуванням руху маршрутних таксі №19 та №19-А. Дане рішення приймається з урахуванням звернення мешканців вулиці Вільський Шлях і прилеглих вулиць і провулків, які скаржаться на незручне транспортне сполучення.

Про це в коментарі сайту Житомир.life розповів заступник міського голови Дмитро Ткачук.

Щоб вирішити проблему, була взята за основа запропонована жителями схема прямування транспорту, а саме – рух маршруток фактично одна назустріч іншій. Також будуть внесені зміни в договір і паспорт маршрутів №19 та №19-А: зменшено кількість графіків руху маршруту №19 з 12 до 8, за рахунок чого кількість графіків маршруту №19-А буде збільшено з 3 до 7.
 

«Вже розроблена та погоджена в поліції схема руху маршруток №19 та №19-А. Розроблена вона була за тим принципом, який запропонували самі жителі, тобто одна маршрутка їде на зустріч інший. Щоб додати ще кілька маршруток, потрібно було б оголошувати новий конкурс і т. д. Тому, ми говоримо тільки про зміну кількості графіків в рамках одного договору. Зараз їх 15, і ми говоримо про те, що 8 з них будуть їхати в зустрічному напрямку іншим 7. В даний час, один маршрут їде туди і назад по вулиці Світу, інший — з Вильскому Шляху. Ми цей принцип змінюємо і вони почнуть їхати фактично по колу: одна маршрутка заїжджає по Вильскому Шляху, виїжджає по Світу, інша, в свою чергу, заїжджає по Світу, і виїжджає за Вильскому Шляху», – сказав Дмитро Ткачук.

Орієнтовно маршрутки №19 та №19-А почнуть курсувати за оновленою схемою руху вже з наступного понеділка, коли всі організаційні моменти будуть вирішені, а населення проінформовано про зміни.

Оставить комментарий