У Житомирі втретє відбудеться турнір «TETERIV OPEN» з плавання на відкритій води: члени виконкому, з’єднання ясувавши всі нюанси, підтримали проведення змагань (ФОТО)

5


Фото: Ярослава Туктагулова

11 Липня 2018,
18:10
Коментувати

76

Автор: Вікторія Кос

У Житомирі 11 липня члени виконкому підтримали рішення «Про забезпечення організації проведення III турніру „TETERIV OPEN“з плавання на відкритій води», який проходитиме у гідропарку 14-15 липня. Відзвітувала захід начальник управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради Ірина Ковальчук.

«Ми виносимо рішення на погодження про забезпечення організації та проведення третього турніру з плавання на відкритій води „TETERIV OPEN“. Це вже традиційний турнір, який ми проводимо третій рік поспіль, він є фішкою нашого міста. Проходитиме він у гідропарку 14-15 липня. Всіх запрошуємо. Цього року ми очікуємо більше 200 учасників з різних регіонів України. У тому числі в нас будуть і олімпійські чемпіони. Захід досить серйозний, іміджевий і для всього міста, і для нас, і для спортивної спільноти», – розповіла Ковальчук.

Утім, деякі члени виконкому уточнили, де саме проходитимуть змагання, адже у соцмережах з’єднання явилася інформація, що пляж весь у водоростях, що ускладнюватиме плавання.

«Все добре, все класно, але я вчора у Facebook побачила інформацію, що у річку взагалі зайти не можна, все у водоростях було. Це там будуть змагання? Бо там просто жах», – запитала член виконкому Наталія Волинець.

Ірина Ковальчук переконувала, що змагання проходитимуть в іншому місці:

«Ми вже проходили проглядали парк, але ще будемо дивитися. Змагання проходитимуть в іншому місці».

Один зі спортсменів зазначив, що щоденно плаває на тому місці, де проходитимуть змагання, та підтвердив, що в тому місці пляж дійсно чистий.

«Ми двічі вивозили туди робочу групу. Директор КП „Парк“ знає. Обстежували спільно з плавцями ті місця, де будуть проходити змагання. Звичайно, оскільки смороду високого рівня, ми зобов’язаннями зобов’язані провести його якісно. На природні явища мі впливу, звісно, не маємо, але в майбутньому все має бути добре», – зауважила заступник міського голови Вікторія Краснопір.

Оставить комментарий