У Житомирі все ж таки буде нова розмітка на майдані Соборному(ФОТО)

0

Фото: Микола Слюсар

18 Липня 2017,
14:51
Коментувати

9

  Автор: Микола Слюсар

Вже понад два з половиною місяці житомиряни та гості змушені їздити навмання. Адже закон про зміни до правил дорожнього руху, який зазначає: “Перевага в русі на перехрестях, де організовано круговий рух, надається транспортним засобам, які вже рухаються по колу” вступив у дію понад 2 місяці тому, а у Житомирі до цього часу немає нової розмітки.

У міській раді 18 липня продемонстрували план та повідомили, що вже днями розмітка з’явиться на майдані. Спершу встановлять інформаційні панелі, де водії зможуть ознайомитись з новими правилами, а з вихідних почнуть наносити розмітку. У зв’язку з цим на майдані Соборному з 21:00 21 липня до 06:00 24 липня рух по колу буде перекрито. В понеділок зранку рух відновиться. А нові правила вступлять в дію з 1 серпня.

“Трішки все вийшло затянуто, тому що ми мали декілька концептуально різних підходів, полемік та дискусій. Зараз немає головного архітектора міста, ми мали ряд різних поглядів до того як організувати рух на майдані Соборному. На сьогодні ми організовуємо той проект, який є виготовлений та узгоджений з патрульною поліцією як такий, що забезпечує максимальну безпеку”, — пояснив заступник міського голови з питань інфраструктури Дмитро Ткачук.

Раніше у  міській раді говорили, що гроші є і план розмітки давно готовий але через неузгодженість щодо руху велосипедистів справу було призупинено. Але як зазначив сьогодні під час брифінгу головний інженер проектування, доріжки для велосипедного руху так і не передбачені проектом.

“Попередньо задача була у нас, але ми не бачимо як це залучити тому, що ця схема має бути комплексно підв’язана на все місто. Якби ми передбачили це на майдані Соборному, це не було б пов’язане з іншими вулицями, а ми не можемо робити дорожню полосу без її продовження”, — зазначив головний інженер проектування Олексій Пустовіт.

Проектом передбачені зміни сторін в’їзду до будинку правосуддя. З першого серпня заїзд буде по вулиці Рильського, а виїзд буде забезпечено по вулиці Кафедральній. Також тепер житомиряни не зможуть їздити по вулиці, яка знаходиться паралельно до вулиці Перемоги, яка веде одразу до площі Перемоги.

Вартість розмітки зі встановленням освітлення приблизно 230 тисяч гривень.
Оставить комментарий