У Житомирі виконком не затвердив передачу майданчика з балансу на баланс ОСББ міського культурно-спортивного центру (ФОТО)

4


Фото: Микола Слюсар

15 Листопада 2017,
14:48
Коментувати

14

Автор: Микола Слюсар

У Житомирі 15 жовтня під час засідання виконкому була внесена пропозиція передати спортивний майданчик по вул. Грушевського, який минулого року переміг у програмі Бюджету участі 71105 на баланс міського культурно-спортивного центру Житомирської міської ради. Альо цею проект рішення сподобався далеко не всім членам виконкому. Вони пояснили це тим, що доглядати та підтримувати майданчик у належному стані повинне ОСББ, а не податки житомирян.

«Я не розумію, чому я чи хтось інший маємо оплачувати своїми податками утримання майданчика. Я розумію, чому я маю виплачувати ремонт доріг, розвиток лікарень – це загальнодоступні місця. Чому ми податками маємо оплачувати ОСББ іншого будинку? Якщо ми беремо фінансову відповідальність кожен за себе, а місто маємо утримувати разом спільними податками, то немає питань, якщо з наших податків виплатять зарплату медикам та вчителям – це люди, які кожного дня рятують життя та навчають наших дітей. Але чому ми маємо утримувати майно інших людей?» – зазначив член виконкому Руслан Годований.

Решта членів виконкому підтримали колегу, тому проголосували проти передачі на баланс міської ради та за пропозицію написати листа до ОСББ, щоб заслухати їхні пояснення на черговому виконкомі.

Також виконком проголосував за те, щоб заслухати статистичні відомості про кількість майданчиків, які встановили за 5 років та яку кількість із них списали.

Усього на балансі міського культурно-спортивного центру Житомирської міської ради знаходиться 11 майданчиків, які обслуговує одна людина. Бюджет центру на наступний рік складає 100 тис. грн.

Оставить комментарий