У Житомирі відбудеться Європейський тиждень сталої енергетики

1

Фото: Житомирська міська рада

31 Травня 2017,
12:28
Коментувати

18

У вівторок, 30 травня, у міській раді відбулося засідання організаційного комітету з підготовки Європейського тижня сталої енергетики. До підготовки залучили як представників міської ради, так і активних громадян, які реалізовували енергоефективні проекти. Крім того, свої пропозиції надали приватні підприємці, які працюють у сфері енергоефективності. Про це повідомляє прес-служба Житомирської міської ради.

«Наше ключове завдання – визначити найбільш оптимальний формат проведення заходів для громадян. Крім того, ми повинні сформувати склад цільової аудиторії, для якої, власне, це дійство й маємо організовувати», – наголосив заступник директора департаменту економічного розвитку міської ради Борис Пахолюк.

Європейський тиждень сталої енергетики відбудеться 19–22 червня, ключова локація буде знаходитися на вулиці Михайлівській, де розмістять виставки учасників заходу. Традиційно на виставках житомирянам покажуть та розкажуть, як економити ресурси та кошти. Крім того, за пропозиціями підприємців будуть організовані тренінги та семінари для представників цільових груп, аби пояснити, які можливості дають сучасні технології у сфері енергоефективності.

«Потрібно допомогти людям зрозуміти, що саме їм необхідно, які технології потрібно застосовувати в кожній конкретній ситуації. Для цього ми повинні дати людям загальну інформацію і після того допомогти реалізувати проекти. Ми зможемо це зробити лише тоді, коли будемо спілкуватися із цільовою аудиторією», – розповів керівник компанії «Домотроніка» Віталій Покляченко.

На сьогодні фахівці міської ради розробили муніципальний енергетичний план на 2017–2020 роки, який, крім середньострокового завдання зі скорочення споживання енергії на території міста не менше ніж на 20 % до 2020 року, передбачає амбітну довгострокову мету – зниження рівня споживання традиційних (викопних) видів палива на території міста Житомира до нульового рівня. Для того щоб досягти такої мети, потрібно залучити значні кошти, але головне завдання – переконати житомирян у необхідності економії енергії. Тому Європейський тиждень сталої енергетики покликаний акцентувати увагу людей на європейських цінностях – екології та сталому розвитку територій.

Наразі триває збір ідей для проведення Європейського тижня сталої енергетики. Зі своїми пропозиціями щодо організації заходів можна звертатися в департамент економічного розвитку міської ради за телефоном (0412) 48-11-94 або на електронну адресу: [email protected]

Нагадаємо, що на конференції з біоенергетики в Києві житомиряни представили власні проекти.

 

 

Оставить комментарий