У Житомирі у підозрілому пакеті, залишеному під ялинами на розі вулиць, не знайшли вибухівку, а алюмінієвий посуд (ФОТО)

10


Фото: ГУНП

15 Листопада 2017,
12:56
Коментувати

2

Повідомлення про виявлення нічийного пакунку під деревами на розі вулиць в обласної центрі надійшло на спецлінію «102» близько 10:00 15 листопада. За результатами перевірки жодних небезпечних предметів не виявлено. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Житомирської області.

За отриманою інформацією, на перехресті вулиць Грушевського-Покровська під ялинками під листям прихований якийсь підозрілий пакунок. Для перевірки відомостей на місце події виїхали слідчо-оперативна група Житомирського відділу поліції, фахівці вибухотехнічної служби ГУНП, були залучені й інші екстрені служби.

 

«Поліцейські позначили потенційно небезпечну територію попереджувальними знаками та обмежили доступ до неї. Працівники вибухотехнічної служби оглянули місцевість, дистанційно зрушили з місця пакунок і перевірили його вміст.

У результаті в пакеті виявили набір алюмінієвого посуду. Жодних вибухових предметів або таких, які б могли становити загрозу безпеці людей, у пакунку не містилося», – йдеться у повідомленні.

Поліцейські закликають житомирян до пильності і обережності та просять повідомляти про підозрілі речі, виявлені на вулицях населених пунктів, парках, скверах, у приміщеннях публічних закладів, у під’їздах будинків тощо. Будьте обачними і обережними!

Оставить комментарий