У Житомирі створювати робочу групу, яка перевірятиме не лише інформацію щодо розбещення дітей в будинках сімейного типу, а й інші публічні заяви активістів (ФОТО)

3


Фото: Ярослава Туктагулова

11 Липня 2018,
16:58
Коментувати

90

Автор: Віка Кос

У Житомирі 11 липня під час засідання виконавчого комітету міської ради активісти звернулися до міського голови з проханням створити робочу групу щодо педофілії в будинках сімейного типу. З таким проханням до Сергій Сухомлина звернувся активіст Андрій Коцюбко.

«Я вам написавши лист щодо педофілії, зґвалтування дітей. Ви просили документи – я вам їх зібрав. Прошу створити робочу групу щодо розбещення дітей у будинках сімейного типу. Що стосується Пашко Ольги Миколаївни та всіх тих служб, які допустили дану ситуацію. Треба покласти цьому край. Якщо ви згодні, то давайте зберемося після виконкому, я приніс усі документи. Хай на кожне наше питання дадуть відповідь. Тому що великий резонанс, дітей ґвалтують, колють наркотиками», – зазначив він.

Міський голова зі свого боку відповів, що готовий створити групу, яка перевірить не лише інформацію щодо розбещення дітей в будинках сімейного типу, а й правдивість усіх публічних заяв активістів, які вони періодично озвучують на сесії міськради чі у соцмережах.

«Я за те, щоб створити робочу групу, запросити туди членів виконкому обов’язково, представника поліції. Але я і за те, щоб вона також розглянула всі ваші заяви, які ви робите публічно та інформацію викладаєте в соціальні мережі. Щоб робоча група розібралася у всьому, зробила висновки і ніхто потім не ображався», – зазначив Сергій Сухомлин.

Засідання робочої групи планують провести 12 липня о 09:00, на яке активістів попросили прийти з необхідними документами.

«Через те, що в активістів поїхав дах, вони не професійні взагалі, дитину з інвалідністю просто так обстежували у дитячого гінеколога. То нам і цього разу йти у них на поводу?» – запитала член виконкому Віра Гринишина.

За словами міського голови робоча група розставить крапки над «і»: поширюють активісти правдиву інформацію чи просто роблять публічні безпідставні заяви.

«Зараз була заява перед ЗМІ, люди побачать і подумають, що це правда. З іншого боку, було дуже багато заяв і на сесії з приводу купівлі будинків показували, що міська рада не купила. Давайте відразу все розберемо, робоча група відпрацює і дасть оцінку цим промовам. Зараз була лише заява. Нехай вони на робочу групу принесуть документи, вона все це зафіксує під протокол, і якщо це неправда, то для суду це вже буде підставою для відповідальності за неправдиві свідчення», – сказав Сергій Сухомлин.

Оставить комментарий