У Житомирі розпочався другий тур Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

1

Фото: Житомирська ОДА

31 Травня 2017,
11:33
Коментувати

5

Упродовж березня – квітня в обласній та районних адміністраціях проходив перший тур Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», у якому взяв участь 131 держслужбовець, а 29 травня розпочався другий тур. Про це повідомляє прес-служба Житомирської ОДА.

«Перший тур проходив безпосередньо на місцях – у райдержадміністраціях, а переможці беруть участь у другому турі в Житомирі, де учасники виконують практичні завдання зі службової етики й етикету, проходять співбесіду та виступають у рамках круглого столу», – зазначив заступник начальника міжрегіонального управління Нацдержслужби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях Володимир Бражевський.

Він також додав, що переможців другого туру буде оголошено під час заходів до Дня державної служби – 23 червня. Двоє кращих учасників у номінаціях «Кращий керівник» та «Кращий спеціаліст» візьмуть участь у третьому турі, який проходитиме у вересні – жовтні та передбачає написання й захисту творчої роботи, участь у діловій грі та презентацію учасника.

Нагадаємо, що бердичівському держслужбовцю за неподання декларації як мінімум загрожує штраф.

Оставить комментарий