У Житомирі проходить виставка вірменського художника Хачатряна, який присвятив місту свої картини. ФОТО

2


У Житомирі проходить виставка вірменського художника Артура Хачатряна — творця яскравих масляних пейзажів, натюрмортів і архітектурних форм. Про це повідомили в прес-службі Житомирської міської ради. В даний час виставка працює у Будинку культури і триватиме до кінця вересня.

«Творець яскравих масляних пейзажів, натюрмортів і архітектурних пам’яток Житомира та Житомирщини представив полотна, створені протягом 2016-2017 років. Картини написані на полотні маслом»,- йдеться в повідомленні.

Артура Хачатряна відзначили Подякою виконавчого комітету Житомирської міськради за значний внесок у розвиток культури і мистецтва Житомира.

«На виставці представлені надзвичайно теплі і чудові картини, які викликають захоплення нашими чарівними видами. Найбільш захоплюючим є той, що малює художник, який не є уродженцем нашого міста, але так витончено передає всі його особливості», — цитує прес-служба міськради керуючу справами виконавчого комітету Житомирської міської ради Ольга Пашко, яка ділиться враженнями від творчості художника.

Також гості виставки знаходять сюжетні паралелі між Житомиром і європейськими містами. Хачатрян присвятив виставку 1133-річчя Житомира.

«Я вдячний долі, що моє знайомство з Житомиром переросло в істинно дружню і плідну роботу тут. Житомир став для мене рідним і теплим містом, в якому приємно творити. Цією виставкою я хочу висловити найщиріші побажання Житомиру – улюбленому місту!», — зазначає Хачатрян.

На знак гостинності художник подарував свою роботу Дому української культури, а його директор Наталія Валуєва зазначила, що картина обов’язково займе почесне місце.

 

Оставить комментарий