У Житомирі пройде інтерактивний форум «Толерантність у сфері туризму»

4


Фото: мережа Інтернет

15 Листопада 2017,
16:19
Коментувати

3

У четвер, 16 листопада, Міжнародний день толерантності. Не всім, може бути, знайоме це слово і, на перший погляд, звучить воно абсолютно незрозуміло. Альо сенс, який це слово несе, дуже важливий для існування і розвитку суспільства. Тому управління культури міської ради запрошує усіх небайдужих відвідати інтерактивний форум на тему толерантності в нашому місті. Захід відбудеться 16 листопада о 16:00 в Домі української культури. Про це повідомляє прес-служба Житомирської міської ради.

Толерантність – це повага, прийняття і правильне розуміння багатого різноманіття культур нашого світу, форм самовираження і способів прояву людської індивідуальності.

«Тема форуму є дійсно актуальною та важливою для розвитку туризму у Житомирі. Пам ятки Житомира можна перелічувати нескінченно. Це стародавнє місто, багатство історії якого вимальовується в самій його зовнішності. Численні сквери, парки, музеї, архітектурні пам ятки є своєрідними „вікнами“ у певну епоху, не кажучи вже про природу Поліського краю. Житомирщина має що показати туристам, альо для цього в області відсутня інфраструктура», – каже начальник управління культури міської ради Ніна Рябенко.

На форумах, присвяченому Дню толерантності та туризму в нашому місті будуть висвітлені та представлене ідеї щодо розвитку туризму, також будуть обговорюватись актуальні проблеми та шляхи їх вирішення, кожен бажаючий матиме змогу представити свої власні спостереження та пропозиції щодо розвитку туризму в Житомирі.

Оставить комментарий