У Житомирі під час виконкому ознайомили з програмою заходів та кошторисом до Дня вишиванки та Днів Європи

11


Фото: Ярослава Туктагулова

17 Травня 2018,
16:00
Коментувати

32

Автор: Вікторія Кос

У Житомирі 16 травня під час засідання виконавчого комітету міської ради члени виконкому обговорили відзначення Дня вишиванки та Днів Європи. З детальною програмою заходів всіх ознайомила начальник управління культури міської ради Ніна Рябенко.

«Просимо розглянути проект рішення про організацію проведення святкових заходів до Дня вишиванки та до Дня Європи. Заходь плануються відбутися з 17 травня по 20 травня. Згідно плану 17 травня відбудеться День вишиванки. Запрошуємо всіх на вишивану ходу, яка відбудеться о 18:10 на майдані Соборний біля фонтану, звідти ми вирушимо до вулиці Михайлівської. Там на містян чекають різноманітні локації, майстер-класи, фотозони, а також вони зможуть долучитись до вишивання величезної вишиванки.

18 травня о 18:00 на Михайлівській ми представимо роботи художників, які зараз працюють за пленеру «Житомир в позитиві». Одразу після цього о 19:00 любителів джазу запрошуємо на фестиваль «Джазомир».

19 травня у Житомирі відзначать День Європи: розпочнуть з таких цікавих локацій як публічна дискусія на тему «Європейські цінності», яка вже стала традиційною. Потім відбудеться фестиваль з урочистою карнавальною ходою членів наших національних товариств. Також вирушимо від фонтану на майдані Соборному до Михайлівської, а далі розпочнеться святкова програма культурно-мистецького фестивалю за участі національних товариств.

О 19:00 запрошуємо всіх житомирян на Новий бульвар, де відбудеться культурна програма, в якій візьмуть учні шкіл естетичного виховання, загальноосвітніх шкіл та творчих колективів. І хедлайнер нашої програми – Харківський оркестр «Prime Orchestra» з масштабною красивою програмою, до якої долучаться наші колективи з флешмобом. Також наш хор заспіває під оркестр.

20 травня у нас відзначать всесвітній День вуличних музикантів. І в рамках Днів Європи на Михайлівській буде одразу декілька локацій з вуличними музиками. Крім того, відбудеться батл шеф-кухарів на тему європейської кухні. Також будуть спортивні локації, ретро-покази художніх фільмів у кінотеатрі імені І. Франка, виставка-продаж виробів декоративно-ужиткового мистецтва наших майстрів. Тобто буде цікава тематична повноцінна програма», – доповіла начальник управління.

Після цього члени виконкому хотіли дізнатися, яка сума коштів передбачена на ці свята.

«У нас сума по Днях Європи – 586 тис грн., це нинішній кошторис. Тобто не точна, адже вона коригується. Бувають різні нюанси, альо смороду коливаються в межах 500-1000 грн. На День вишиванки у нас зіграний тендер на 49 тис грн. На фестиваль народних товариств – 147 тис грн», – відповіла Ніна Рябенко.

Оставить комментарий