У Житомирі під час сесії депутати підтримали звернення Ради церков до президента, Кабміну та РНБО щодо захисту інституції сім’ї

4


Фото: Ярослава Туктагулова

17 Травня 2018,
17:47
Коментувати

16

Автор: Ярослава Туктагулова

У Житомирі 17 травня під час позачергової сесії до депутатів від імені Ради церков звернувся настоятель Свято-Михайлівського кафедрального собору отець Богдан Бойко. Він зачитавши звернення до президента, Кабміну, РНБО, депутатів та Верховної Ради щодо захисту інституції сім’ї. Та зазначив про деякі суперечливі твердження плану дій з реалізації національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року.

«Вітаю вас щиро зі святом святого великої надії. Дякую, що надали слово. Сьогодні я виступатиму від Ради церков, вібачте, що сьогодні ми тут всі не присутні, зараз просто йдуть богослужіння.

Отже, ми звертаємося до вас з проханням розглянути проект звернення до президента України, Кабміну, РНБО, депутатів та Верховної Ради щодо захисту інституції сім’ї та винести дані питання на сесію. У цьому підписалися всі очільники церков і громадські організації.

Ми розуміємо, що таке сім’я. Кожна родина має народити дитину, посадити дерево та збудувати будинок. Без родини немає повноцінної держави, адже це її основа.

У листопаді 2015 року Кабмін затвердив план дій з реалізації національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року. Деякі положення цих дій є суперечливими, бо несуть загрозу національній безпеці держави та українському суспільству. Зокрема, це стосується положень щодо надання окремих прав та превілегій представникам сексуальних та гендерних меншин: лесбіянкам, гомосексуалістам, бісексуалам та іншим.

Я вчора сидів до півночі і хотів пересвідчитись для себе чи дійсно таке є. В інтернеті я знайшов дуже багато настанов, як сьогодні має виховуватися дитина, – так як сьогодні це робиться в Європі. Дитина з самого народження – це не він і не вона, – це воно. Коли дитина народжується, її не треба замотувати в рожеве покривальце, якщо це дівчина чи в синє, якщо це хлопчик. Ми не маємо нав’язувати язувати дітям, якими іграшками вони мають гратися. Я дуже прошу вас підтримати це звернення», – звернувся до депутатів отець Богдан.

35 депутатів підтримали звернення Ради церков. У свою чергу міський голова відповів, що пропозицію Заради церква розглянуть під час формування порядку денного.

Нагадаємо, що у Житомирі 17 травня відбулося позачергове засідання сесії міської ради. На початку засідання зареєструвалися 25 депутатів. Оскільки сьогодні відзначають День вишиванки у цей день на сесію більшість депутатів прийшли у вишитих сорочках.

Оставить комментарий