У Житомирі оголосили результати опитування містян щодо переходу біля панчішної фабрики (ФОТО)

7


Фото: Ярослава Туктагулова

11 Липня 2018,
14:51
Коментувати

137

Автор: Ярослава Туктагулова

У Житомирі під час засідання виконкому 11 липня оголосили результати опитування серед житомирян щодо переходу біля панчішної фабрики. Доповідав по цьому питання координатор проектів «Активна Громада» Олексій Проноза.

«Так трапилося, що 6 червня ми підписали меморандум про співпрацю і нікого такий історичний крок.

Протягом місяця ресурс „Ваша думка“ збирав голоси житомирян і сьогодні ми вже маємо результати. Думки житомирян розділились. 852 житомиряни взяли участь у консультації за місяць.

Виходить, що 47,9% (408 голосів) за капітальний ремонт підземного переходу та 52,1% (444 голосі) за облаштування наземного переходу. Тепер, я думаю, влада може приймати рішення», – розповів Олексій Проноза.

Протягом місяця житомиряни висловлювались за допомогою смс — та онлайн-посилання щодо підтримки одного з варіантів вирішення проблеми з пішохідним переходом в районі панчішної фабрики, де підземний перехід в аварійному стані, а люди перебігають дорогу навпростець, незважаючи на швидкісний рух авто.

Існує два варіанти вирішення: капітальний ремонт підземного переходу чі облаштування наземного переходу.

«Облаштування світлофора, звісно, дешевше, але що робити з підземним переходом? Тут немає дешевого варіанту», – зазначив міський голова.Оставить комментарий