У Житомирі незабаром з’являться перші електробуси, які возитимуть містян безкоштовно

1

Фото: Діана Гречко

31 Травня 2017,
12:37
Коментувати

34

  Автор: Діана Гречко

У Житомирі 31 травня відбувся брифінг міського голови Сергія Сухомлина, на якому він оголосив тендер на закупівлю електробусів для міста. Близько десяти мільйонів було виділено з міського бюджету на те, що купити два нові транспортні засоби та зарядний пристрій до них.

“Основною метою закупівлі електробусів є наявність екологічно чистого транспорту в місті. Перші електробуси будуть працювати в тестовому режимі. Ми випробуємо їх у міських умовах, протестуємо на підйомах житомирських мостів та в зимовий період. Для того щоб їх максимально навантажити, проїзд в електробусах буде безкоштовним”, – сказав Сергій Сухомлин.

Електробуси будуть здійснювати перевезення громадян безкоштовно, поки вони працюватимуть у тестовому режимі, а потім вартість становитиме п’ять гривень. Заряджати транспортні засоби будуть уночі, адже, щоб максимально зарядити електробус, потрібно близько трьох годин.

Найближчим часом також буде оголошено тендер на закупівлю 40 сучасних низькополих автобусів, які будуть курсувати маршрутами, що не охоплені міським комунальним транспортом.

Оставить комментарий