У Житомирі нагородили кращих працівників сільського господарства області з нагоди професійного свята (ФОТО)

11


Фото: прес-служба Житомирської ОДА

15 Листопада 2017,
15:25
Коментувати

6

Працівники сільського господарства Житомирщини відзначили своє професійне свято. Привітали аграріїв у середу, 15 листопада, голова обласної ради Володимир Ширма та начальник управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Руслан Кирилюк. Про це повідомляє прес-служба Житомирської ОДА.

«Житомирщина отримує врожаї завдяки вам і має гарні показники. Вітаю вас із наступаючим святом. Бажаю вам гарної погоди, щедрого врожаю», – привітав аграріїв Володимир Ширма.

Також він вручив кращим аграріям подяки від обласної ради.

«У цей день хочеться вам усім подякувати, вклонитися за ваші невтомні руки, за ваш розум, який зробив із Житомирщини житницю нашої країни. Житомирщина має гарні показники – 5-те місце по Україні за індексом виробництва товарної продукції агропромислового комплексу. Напередодні свята хочу побажати миру, злагоди, благополуччя вам та вашим родинам», – сказав Руслан Кирилюк.

Також за сумлінну працю, значний внесок у збільшення виробництва сільськогосподарської продукції та з нагоди Дня працівників сільського господарства кращих із кращих у своїй діяльності нагородили почесними грамотами.

За підсумками роботи сільськогосподарської галузі у 2017 році нагороди отримали Попільнянський, Новоград-Волинський та Овруцький райони.Оставить комментарий