У Житомирі екс-проректора університету визнано винним у адмінпорушенні, пов’язаність язаному з корупцією

9


Фото: мережа Інтернет

13 Червня 2018,
17:52
Коментувати

3

Житомирською місцевою прокуратурою доведено у суді винуватість колишнього проректора одного з університетів у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаність язаного з корупцією, передбаченого ч. 2 ст. 172-6 КУпАП (Несвоєчасне повідомлення про суттєві зміни у майновому стані). Про це повідомляє прес-служба прокуратури Житомирської області.

«Встановлено, що проректор вищого навчального закладу порушив вимоги ст. 52 (Додаткові заходь здійснення фінансового контролю) Законом України „Про запобігання корупції“.

Зокрема, одержавши у липні минулого року у ПАТ „Державний ощадний банк України“ кредит на суму 350 тис. грн, всупереч вимогам ст. 52 цього закону, не подавши повідомлення про суттєві зміни в майновому стані на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Взявши до уваги надані докази, Корольовський районний суд м. Житомира дійшов висновку, що в діях проректора є склад адміністративного правопорушення, пов’язаність язаного з корупцією. Разом з тим, у зв’язку із закінченням строків притягнення до адміністративної відповідальності, провадження закрито», – йдеться у повідомленні.

Довідково: відповідно до ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» у разі суттєвої зміни у майновому стані суб’єкта декларування, а саме отримання ним доходу, придбання майна на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року, зазначений суб’єкт у десятиденний рядків з моменту отримання доходу або придбання майна зобов’язаннями язаний письмово повідомити про це Національне агентство. Зазначена інформація вноситися до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та оприлюднюється на офіційному веб-сайті Національного агентства.

Оставить комментарий