У Житомирі до Всесвітнього дня донора крові привітали та нагородили грамотами найактивніших донорів (ФОТО)

6


Фото: Діана Гречко

14 Червня 2018,
14:32
Коментувати

2

Автор: Діана Гречко

У Всесвітній день донора крові у Житомирському медичному інституті відбулись урочисті заходи та вручення нагород донорам крові.

«Природні катаклізми, війни, збройні конфлікти, ДТП і т. д. – життя щодня ставити перед нами нові і нові випробовування. Та лікарі винайшли один із способів, як врятувати життя людини. Це переливання крові. Донорство у світі відіграє дуже важливу роль, а донори нині є дуже затребуваними. Це люди із величезним серцем, які небайдужі до чужої болі. Недаремно цей день святкують у всьому світі. Це так звана вдячність тим людям, які нікого свій внесок у порятунок інших. Хочу щиро подякувати їм за їхню небайдужість», – зазначив голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма.

Найактивніших донорів області нагородили почесними грамотами та подяками.

«Я долучаюсь до привітань, що вже були сказані, та хочу побажати донорам багато років здоров’я, завжди залишатись таким же прикладом для молодого покоління. Я переконаний, що донор – це стан душі. Поділитись кров’ю – це віддати людині, що цього потребує, частинку себе. Бажаю всім здоров’я і нових перемог у житті», – привітав усіх присутніх заступник голови обласної ради Ярослав Лагута.

Начальник управління охорони здоров’я Житомирської ОДА Микола Суслик закликав усіх охочих долучатись до благородної справи – донорства.

«Вітаю усіх донорів із цим чудовим святом. Щосекунди на цій планеті переливають комусь кров, аби зберегти життя людині. Щирий уклін вам, донорам, за усю доброту, щирість та роботу, яку ви робите. Пацієнт, який отримує вашу кров, разом з тім отримує і частинку вашої душі. Саме завдяки вам ці люди мають можливість жити. Творіть добро, допомагайте та залучайте до цього своїх знайомих», – зазначив Микола Суслик.


Оставить комментарий