У Житомирі члени виконкому знову обговорили питання продаж алкоголю під час проведення фестивалів у місті (ФОТО)

5


Фото: Ярослава Туктагулова

17 Травня 2018,
15:07
Коментувати

9

Автор: Ярослава Туктагулова

Підприємці, які незаконно продаватимуть алкоголь на Днях Європи у Житомирі, більше не братимуть участь у подібних заходах. Про це на засіданні виконавчого комітету під час обговорення питання щодо організації святкувань Днів Європи розказала секретар міськради Наталія Чиж.

Член виконкому Віра Гринишина зазначила: «Хотілось би, щоб організатор, який відповідає за дані святкування розумів, що це мають бути слабоалкогольні напої, а до їх ліцензії та фіскальні чеки. Щодо фестивалю «Крила», я бачила один стіл, де люди принесли з собою спиртне і розпивали його там на місці. Поліція та муніципальна інспекція не реагували».

На що відразу отримала відповідь від секретаря Житомирської міської ради Наталії Чиж: «У нас кожного тижня проводитися нарада з Дня Європи. Це питання №1 і мі дуже гостро його обговорюємо. Однозначно всі розуміють, і організатор ярмарок у тому числі, якщо відбудеться хоча б один випадок незаконного продаж алкоголю, вони більше не будуть працювати. Щодо «Кріл», то я ходила там до 22:00 і нічого такого не бачила. Альо сьогодні буде в нас поліція, ми проведемо з ними бесіду».

Оставить комментарий