У Європарламенті нагадали про порушення прав людини в Росії

3


У Росії постійно фіксують порушення прав людини, які продовжувалися і під час підготовки до ЧС-2018. Європарламент закликав не забувати про дотримання прав людини.У Європейському парламенті (ЄП) у зв’язку з відкриттям чемпіонату світу з футболу в Росії заявили про серйозні порушення прав людини, які постійно фіксуються в РФ. Захист прав людини є пріоритетною по відношенню до інших завдань, йдеться в спільній заяві голови комітету ЄП у закордонних справах Девіда Макаллістера, голови підкомітету з прав людини П’єра Антоніо Панцері і голови делегації ЄП з парламентського співробітництва ЄС — РФ Отмара Караса, опублікованому в четвер, 14 червня, на сайті Європарламенту.

«Ми відзначаємо, що в Росії постійно спостерігається негативна ситуація в сфері прав людини, включаючи період підготовки до ЧС-2018, який відкривається сьогодні», — написали європейські політики. За їх даними, порушення прав людини в РФ включають в себе жорсткі обмеження свободи ЗМІ, укладення журналістів та політичних опонентів до в’язниці, залякування правозахисників та інші.

Великі спортивні заходи повинні стати приводом задуматися про зміни, вважають євродепутати. «Ми закликаємо міжнародні організації домагатися дотримання прав людини, яке записано в їх статутах, як при виборі приймаючої великий спортивний захід країни, так і під час його організації. Ми також закликаємо підвищувати прозорість і зміцнювати співробітництво з незалежними ЗМІ та цивільним суспільством», — йдеться в заяві Європарламенту.

Ця новина також на сайті Deutsche Welle.

Facenews

Оставить комментарий