У Хорошеві відбулися матчі іншого туру обласної чемпіонату серед ветеранів з баскетболу (ФОТОРЕПОРТАЖ)

3


Фото: Сергій Сіваченко

12 Серпня 2018,
15:35
Коментувати

3

Автор: Сергій Сіваченко

У суботу, 11 серпня, у спортзалі Хорошівської гімназії баскетболісти у віковій категорії (30+) визначали лідера поміж себе. У підсумку кількагодинної боротьби найвищу сходинку посів житомирський БК «Тонус».

У цьогорічній першості Житомирської області беруть участь 5 команд, які по черзі проводять окремі тури з визначенням призових місць у кожному з населених пунктів, чиї команди заявлені до змагань. Наприкінці року за загальним підрахунком зайнятих турнірних сходинок визначається абсолютний чемпіон.

Цього разу півфінальні пари виявилися такими: БК «Полісся» (Хорошів) – БК «Коростень» та БК «Тонус» (Житомир) – БК «Озерне» (Житомирський район). У підсумку гарячих баталій до вирішального поєдинку пробилися господарі паркету та представники обласного центру, в якому БК «Тонус» наприкінці першої половини гри пішов у відрив і вже не відпустив своєї переваги до кінця матчу.

А від у протистоянні за третє місце коростенці, призвичаївшись до нового для себе майданчика, врешті змогли випередити суперників з Озерного.

«Звичайно, результат теж має велике значення. Проте у масовому спорті дуже важливим є живе спілкування між людьми, обмін досвідом та враженнями. Тім паче що в нинішній годину декого з далеких друзів вдається побачити лише під час таких змагань, – розповідає найстарший гравець турніру 66-річний Микола Ігнатенко з ФК «Полісся».

До речі, житомирський БК «Тонус» і ставши загальним переможцем минулорічного чемпіонату з баскетболу серед ветеранів. А організаторами поточного туру виступити БК «Полісся» та ФСК «Хорошів».

 

Оставить комментарий