У Швеції зняли непізнаний об’єкт, пустив промінь в озеро

4


Жителі шведського міста Стренгнеса Карина Ліндквіст і її приятель Мишко стали свідками вражаючого явища. Очевидці розповідають, що після півночі вирушили прогулятися до озера Меларен. Благо, що погода сприяла такому нічному розваги.

Однак там їх чекало спочатку деяке розчарування, а потім і справжній переляк, що межує з подивом і захопленням, оскільки вони несподівано побачили великий, що світиться жовтим кольором, об’єкт, що завис над водоймою і запустив у нього загадковий промінь. Друзі відразу зрозуміли, що це «літаюча тарілка», выкачивающая з озера воду, і відобразили її на камеру смартфона. Повернувшись додому, свідки відразу виклали знятий ролик в Інтернет.

Незважаючи на те, що представлене нижче відео, отримане шведами, має порівняно низьку якість, на ньому можна чітко розглянути світиться «тарілку» над нічним озером, від якої прямо в воду спускається яскраво-жовтий сяючий промінь.

За словами уфологів, це виглядає як сцена з якого-небудь фантастичного фільму — НЛО викачує воду з озера, проте перед нами не вигадка, а реальність. Непізнані об’єкти, мовляв, насправді мають властивість забирати з Землі не тільки людей і тварин, а також багато іншого, в тому числі і прісну воду. І можна тільки здогадуватися, навіщо вона потрібна «зеленим чоловічкам».

Скептики, у свою чергу, не забули додати в цю «бочку меду» свою «ложку дьогтю», заявивши, що дуже сумнівна якість відео, немов знімалося все це на смартфон з відеокамерою менше 3 мегапікселів (Мп) – такі можна знайти хіба в найдешевших мобільниках та старих апаратах (бідні нещасні шведи, які не мають можливість придбати сучасний смартфон з нормальною камерою)…

Facenews

Оставить комментарий