У Ружинському районі у результаті моніторингових обстежень вилучили з місцевих кіосків більше 100 кг неякісної продукції

3


Фото: мережа Інтернет

12 Серпня 2018,
09:52
Коментувати

3

З метою недопущення поширення гострих кишкових інфекційних захворювань та харчових отруєнь, а також обігу небезпечних та фальсифікованих харчових продуктів на споживчому ринку спеціалістами Ружинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області спільно з представниками Ружинського відділення поліції Бердічівського відділу поліції ГУНП в Житомирській області проведено рейд з моніторингових обстежень місць несанкціонованої торгівлі готовими харчовими продуктами, в т. ч. кіосків з фаст-фудом. Про це повідомляє прес-служба головного управління Держспоживслужби у Житомирській області.

«При проведенні рейду інспекційною групою було перевірено 8 точок стихійної торгівлі, за результатами перевірки не допущено до реалізації 127,7 кг неякісної продукції, накладено 3 адміністративних стягнення. Матеріали щодо результатів роботи комісії направлені до органів місцевого самоврядування», – йдеться у повідомленні.

Наразі проведення моніторингових обстежень місць несанкціонованої торгівлі готовими харчовими продуктами, в т. ч. кіосків з фаст-фудом на території області, тривають.

Нагадаємо, що під час перевірки вуличних фаст-фудів у Житомирі видано 37 приписів, притягнуто до адмінвідповідальності 42 особини і не допущено до реалізації 414 кг харчових продуктів.

Оставить комментарий