У підвалах житомирських багатоповерхівок встановлять лічильники води: список адрес

4


154 лічильника води планують встановити в цьому році в підвалах багатоповерхових будинків Житомира. Відповідна інформація розміщена на сайті мерії.

«Відповідно до Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» всі житлові будинки повинні бути оснащені вузлами комерційного обліку води до 1 серпня 2019 року, при цьому витрати на встановлення відшкодовуються споживачами послуг шляхом сплати внеску за встановлення (п. 6 статті 3)», – пояснили «Журналу Житомира» в міській раді.

Станом на 01.01.2018 року приладами комерційного обліку води оснащено 25% багатоквартирних будинків р. Житомира.

Рішенням Житомирської міської ради у 2018 році КП «Житомирводоканал» виділені кошти з міського бюджету в розмірі 5 млн грн. на оснащення вузлами комерційного обліку житлових будинків. В даному випадку мешканці вказаних будинків внески за встановлення платити не будуть. На вузли обліку, які встановлені за бюджетні кошти, поширюється дія законодавства про спільне майно багатоквартирного будинку.

Лічильники будуть встановлені в підвальних приміщеннях багатоквартирних будинків до 1 жовтня 2018 року. КП «Житомирводоканал» додатково буде надавати інформацію мешканцям будинків про дату встановлення вузлів обліку, шляхом розміщення оголошень на під’їздах будинків.

Список будинків, де встановлять лічильникиОставить комментарий