У Новограді-Волинському поліцейські нагородили чотирьох підлітків, які врятували 21-річного молодика від падіння з мосту (ФОТО)

1

Фото: ГУНП

6 Лютого 2018,
10:37
Коментувати

37

У понеділок, 5 лютого, поліцейські місцевого відділу поліції відзначили подяками та цінними подарунками чотирьох учнів колегіуму, які наприкінці січня врятували 21-річного жителя району від падіння з мосту. Аби привітати підлітків, поліцейські прийшли до навчального закладу. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Житомирської області.

Четверо друзів – Юрій Юцик, Володимир Трофимчук, Нікіта Кукуріка та Сергій Воловик – того вечора поверталися додому, коли побачили на мосту двох чоловіків. Один із них переліз через перила та почав по металевих поручнях, тримаючись лише руками, спускатись до низу, однак, не впоравшись, зірвався та впав на лід.

Його товариш збирався виконати ті ж дії та вже перекинувшись через поручні мосту. Однак у ситуацію вчасно втрутились підлітки, які стали випадковими свідками падіння першого з друзів.

Вони кинулися витягати з небезпечного місця іншого чоловіка, який перебував явно в нетверезому стані. Для його товариша хлопці викликали швидку, проте, на жаль, від отриманих травм чоловік загинув відразу.

«Спасибі батькам та вчителям за добре виховання дітей, а самим хлопцям – за сміливість, небайдужість та рішучість. Такими й мають бути справжні чоловіки, які вміють рятувати та захищати», – сказав начальник Новоград-Волинського відділу поліції Юрій Кононенко, вручаючи подяки учням правоохоронців у присутності однокласників, друзів та вчителів. .

Водночас Юрій Кононенко побажав, аби подібних історій в житті хлопчаків більше не траплялось.
Оставить комментарий