У Новограді-Волинському до Міжнародного дня молоді виконавців запрошують до участі у благодійному музичному фестивалі «Zvyahel’MusicFest»

4


6 Лютого 2018,
17:34
Коментувати

37

Автор: Ярослава Туктагулова

У Новограді-Волинському 11 серпня проведуть щорічний благодійний молодіжний музичний фестиваль «Zvyahel’MusicFest» до Міжнародного дня молоді. Участь у фестивалі візьмуть автори-виконавці, співаки, ансамблі, гурти, які виступатимуть для гостей у різних музичних жанрах.

Витрати для іногородніх учасників на проїзд до місця проведення та у зворотному напрямку здійснюється за рахунок управління культури та управління у справах сім’ї, молоді і спорту Житомирської ОДА та за рахунок спонсорських коштів, а проживання та харчування всіх учасників здійснюється за власний рахунок чи сторони, яка відряджає.

Для участі у фестивалі учасники мають вказати:

ПІБ, вік, місто, назву пісні (автор музики і слів), жанр виконання, хронометраж пісні, технічні вимоги (якщо потрібні, і які, кількість мікрофонів тощо) та коротку інформацію про себе.

«Ми хочемо показати, що творити благодійність легко, просто і надзвичайно приємно. Це благодійність крізь призму культури і мистецтва. Ми, так би мовити, його продаємо, тобто ми надаємо якісний культурний продукт в обмін на благодійний внесок», – розповів один із організаторів фестивалю Олександр Заґурський.

Заявки на участь надсилаються до оргкомітету Фестивалю на електронну адресу: [email protected] з 1 лютого по 16 липня 2018 року (включно).

За детальнішою інформацією звертатися за тел.: (093) 711-28-00, (067) 988-37-10 (Олександр Заґурський).

Основна сторінка Фестивалю – https://www.facebook.com/musfestnv/.

Метою фестивалю є пошук та підтримка молодих виконавців, а пріоритетне і незмінне завдання – це збір коштів для знедолених дітей регіону: інвалідів, сиріт, вихованців інтернатів.

Таким чином організатори хочуть познайомити звягельчан із креативними та талановитими людьми, тому що сучасна молодь має високий культурний потенціал. Це популяризація в молодіжному середовищі інтересу до музичної культури.


Оставить комментарий