У Новоград-Волинському шквальне посилення вітру до 16 м/с завдало пошкоджень фасаду та даху ЗОШ №8 (ФОТО)

4


Фото: Новоград-Волинська міськрада

18 Травня 2018,
11:36
Коментувати

2

За інформацією оперативного чергового міської ради: ввечері 16 травня 2018 року надійшли повідомлення про те, що шквальне посилення вітру до 16 м/с завдало пошкоджень фасаду та даху ЗОШ №8, пошкоджені опори електромереж неподалік будівлі школи та повалені дерева. Про це повідомляє прес-служба Новоград-Волинської міськради.

17 травня 2018 року о 8:30 ранку під головуванням в. о. міського голови Олені Пономаренко відбувся терміновий виїзд комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології на територію ЗОШ №8.

Першочергово члени комісії обстежили будівлю школи та оцінили масштаби пошкоджень. Під час огляду уламків, начальник управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради – головний архітектор міста Дмитро Гудзь та голова постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології – депутат міської ради Віталій Табалюк відмітили, що зірвані шквальним вітром уламки шиферу майже не мають отворів від цвяхів. За словами спеціалістів шифер був майже не закріпленим цвяхами.

Одразу на місці, в приміщенні ЗОШ №8 відбулось термінове спільне засідання комісії з питань з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології.

Особливу увагу приділили ліквідації наслідків негоди, припиненню навчального процесу в школі та питання технічного нагляду під час виконання робіт з накриття даху. Як зазначено вище, уламки шиферу майже не мають отворів від цвяхів, що кріплять покриття. Тому, головний архітектор міста запропонував направити листи до голови Житомирської обласної ради з метою доведення інформації про порушення будівельних норм та порушень під час технічного нагляду, так як Житомирська обласна рада була замовником робіт.

Опрацьовано питання припинення навчального процесу у ЗОШ №8 з метою недопущення травмуванню дітей.

Також, створен комісію з обстеження будівель та визначення збитків. Дана комісія, за зверненнями громадян буде виїжджати на місця та складати акти обстеження будівель та встановлення збитків. Ці акти дадуть змогу звернутись до страхових компаній за відшкодуванням збитків, у разі, якщо будинок застрахований.

Роботи з ліквідації пошкоджень даху ЗОШ №8 вже розпочаті.

Оставить комментарий