“У ньому зупиняються президенти, шейхи і…”: ЗМІ розсекретили готель у США, у якому поселилась Тимошенко

1

Нещодавно на офіційному сайті "Батьківщини" з'явилася інформація, що лідер партії Юлія Тимошенко перебуває з робочим візитом в Америці. Її запросили на щорічний молитовний сніданок у Вашингтоні, передає Корупція.Інфо.

Нардеп заявила, що проведе кілька зустрічей з конгресменами, сенаторами, майбутніми посадовцями та провідними експертами з питань політики, економіки та безпеки. 

Вслід за Юлією Тимошенко відправилися журналісти Дорожнього Контролю. Їм вдалося з'ясувати, що практично вся делегація, котра прибула з України поселилася в готелі Хілтон Вашингтон. За даними журналістів там і повинен був відбутися і сам сніданок з політиками. Однак, лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко поселилась в дорожчому і шикарнішому готелі ніж інші представники України.(Willard InterContinental)

Готель знаходиться буквально в 200 метрах від Білого Дому. Журналісти ДК прибувши до готелю зробили невеличкий репортаж про розкішні хороми Юлії Тимошенко в США. Вони запевнили, що таку розкіш не покаже жоден український канал.

"У цьому готелі зупиняються президенти, шейхи і Юлія Володимирівна Тимошенко. Нардепка вирішила зупинитися саме в цьому готелі. Тимошенко завжди притягувала розкіш: вишукані автомобілі, вишукані будинки і просто гроші. Тому, панове, жити вашим коштом, добре!".

Популярне: "Гуляє з розмахом": У мережу потрапили фото Михайла Добкіна з елітного курорту

Всі ці висловлювання журналісти підкріпили відео, на якому показали дорогий інтер'єр готелю і це лише хлопці пройшлися коридорами готелю. Адміністрація готелю підтвердила, що дійсно Юлія Тимошенко проживає у цьому готелі, в холі журналісти зустріли народного депутата і помічника Юлії Володимирівни Григорія Немирю. 

Нардеп був здивований побачивши журналістів ДК у готелі і те, що вони володіли інформацією де зупинилася лідер "Батьківщини". Також, стало відомо, що проживання у Willard InterContinental коштує понад 200 000 грн за одну ніч.

Оставить комментарий