У наступному році на ремонт доріг Житомирської області планують спрямувати понад 1,5 млрд гривень – Гундіч

5


З 1 січня 2018 року держава передає на обласний рівень дороги місцевого значення. Разом з передачею доріг планується виділити з дорожнього фонду близько 600 млн грн на експлуатацію та ремонт місцевих доріг та більше 1 мільярда гривень на дороги державного значення.
 
Про це повідомив голова Житомирської ОДА Ігор Гундіч сьогодні, 30 листопада, в прямому ефірі Житомир.інфо.
 

«У цьому році ми 600 млн грн отримали на експлуатацію, утримання, ремонт доріг. З них 249 млн грн надійшло від митних платежів. Використовуючи комплексний підхід, ми ремонтували в першу чергу місцеві дороги. Якщо у нас є опорна школа, ми купуємо автобус, то обов’язково робимо дорогу. Вже зробили 23 місцеві дороги, які йдуть в опорні школи. Від такого підходу на наступний рік ми відходити не будемо. Держава з початку року не тільки передає нам місцеві дороги, але і буде виділяти кошти на їх утримання та ремонт. Планується на місцеві дороги, за попередніми підрахунками, направити 580 млн грн, і на державні – близько 1 мільярда гривень», – сказав Ігор Гундіч.

 
Варто додати, що голова ОДА вже затвердив склад комісії, яка буде проводити децентралізацію автомобільних доріг загального користування місцевого значення. З 1 січня 2018-го реалізація повноважень у сфері управління автомобільними дорогами покладається на управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму ОДА.

Як повідомляв «ЖЖ», за 2 роки і 42 млн євро китайська компанія розширить об’їзну дорогу навколо Житомира.

Оставить комментарий