У центрі Києва запобігли «терористичну атаку» на будинок офіцерів

1


Всю ніч вище керівництво Міністерства оборони України в авральному режимі відпрацьовувало команду Банкової щодо запобігання «терористичної атаки» на Центральний будинок офіцерів Збройних Сил України. У лічені хвилини було відключено енерго — і водопостачання будинку, проведені усі необхідні «антитерористичні» заходи.

Мабуть сонячне затемнення в п’ятницю тринадцятого зробило критичний вплив на мізки «державний діячів», денно і нощно думають про благо і безпеки країни і українського народу. Опівночі один з керівників Міноборони передзвонив Павлу Патарецкому – керівнику Штабу опору (Штаб спротиву), створеного партією Батьківщина навесні 2014-го, і повідомив, що на вищому рівні прийнято рішення не допустити призначеного на суботу заходи – зустрічі ветеранів 34-го батальйону ТРО «Батьківщина», присвяченій четвертій річниці виходу батальйону в зону бойових дій.

У хамській формі зірвана зустріч, на якій збиралися вшанувати пам’ять загиблих, сказати спасибі живим і поговорити про давно назрілі реформи в армії.

Нічні навчання з роздачі памперсів вищому військовому і політичному керівництву країни викликані лише одним – безпосередню участь у формуванні і підтримці батальйону всі роки війни брала участь партія «Батьківщина», очолювана Юлією Тимошенко.

«>

14.07.2018
12:52
Источник

Оставить комментарий