Третя перемога поспіль! Житомирський «Полісся» впевнено обіграв аутсайдера чемпіонату

2

Вчора в суботу, 16 вересня, відбулися поєдинки 12 туру чемпіонату України з футболу серед команд ІІ ліги. Житомирський ФК «Полісся» на домашньому полі в Коростені приймав команду «Арсенал-Київщина». Житомиряни здобули впевнену перемогу з рахунком 2:0 завдяки двом голам героя минулого туру Віктора Коровикова.

Віктора відкрив рахунок на 60 хвилині. Другий гол він забив на 75 хвилині після подачі Максима Зайнчковського, який перед цим вийшов на заміну. У підсумку — 2:0 і житомиряни отримують третю перемогу поспіль.

ІІ ліга сезону 2017/18 16.09.2017

ФК ПОЛІССЯ
(ЖИТОМИР)

АРСЕНАЛ-КИЇВЩИНА
(БІЛА ЦЕРКВА)

Голоти: Коровіков, 61, 75

ФК Полісся: Міхєєв, Куделькін, Жовтюк, Тарасенко, Дехтяренко, Олексієнко (Зайнчковський, 69), Коломієць (Загідулін, 81), Дячук, Малєй (Чаус, 60), Колесников (Ковтун, 70), Коровіков (Демчик, 90).
Запасні: Школьний, Менжега.
Головний тренер: Едуард хаврусь.

Арсенал-Київщина: Гнатиш, Грабчак, Омоко, Патрік, І.Нагорний, Мартиненко, Давидовський (Шарай, 46), Тименко, Кемфор (Авдалян, 67), Семка, Глущенко.
Запасні: Шкарбан, Гупалов, Галич.
Головний тренер: Олександр Акімов.

Наступний матч ФК Полісся проведе у Львові 24 вересня з ФК «Львів». А наступний домашній матч команда проведе в Коростені 30 вересня проти тернопільської «Ниви».