Тіснота та штовханина: як на пересічних житомирян вплине збільшення пільговиків у маршрутках (ВІДЕО)

0

Фото: ВІДЕО: СК-1

31 Травня 2017,
13:56
Коментувати

60

  Автор: Олена Андрійчук

Маршрутки по п’ять гривень та пільговики з безоплатним проїздом – так у житомирян розпочнеться літо. Заступник міського голови Дмитро Ткачук закликав перевізників ще 25 травня розмістити перелік пільгових категорій  у салонах маршрутних таксі, але його почули не всі.

“Я дав доручення в салонах усіх маршруток розмістити інформацію про перелік діючих пільгових категорій громадян. Усі перевізники проінформовані. Ті, хто не виконає, отримають штраф у сумі 850 гривень”, – повідомив Ткачук.

Уже кінець травня, а в маршрутці № 40 досі немає інформації про пільгові категорії, водії годують обіцянками, що буде завтра. Перевізник також говорить, що у зв’язку з підвищенням ціни за проїзд та відсутністю водіїв їм стало невигідно возити пасажирів і вони відмовилися обслуговувати маршрут. Міська рада пропонує альтернативу для жителів району – пустити додатковий тролейбус № 7 за цим маршрутом до зупинки “ЗОК”. Цікава ситуація з пільговиками і в маршрутці № 10: там визначили час безоплатного проїзду, така ж інформація – у маршрутці № 8.  

Їздити в житомирських маршрутках не надто зручно, особливо в час пік. А що ж буде з першого червня, коли будуть їздити всі категорії населення?

Одні містяни кажуть, що пасажирів стане більше, буде дискомфорт, але всі ж люди, і всі мають право на проїзд. Інші ж упевнені, що скоро будуть ходити пішки, бо в маршрутку просто не влізуть, та й проїзд стане дорогим. Люди не вірять, що перевізники щось змінять: усе буде те саме, тільки за більші гроші.  

Тому містяни з острахом чекають на перевезення пільгових категорій маршрутними таксі, у яких і без цього мало місця, а деякі перевізники, у свою чергу, готуються відмовитися від своїх послуг.

Нагадаємо, що уже з червня пільговики зможуть користуватися маршрутним таксі без обмежень.

 

Оставить комментарий