Термінове позачергове засідання виконавчого комітету Житомирської міськради

2


Фото: прес-служба Житомирської міської ради

12 Жовтня 2017,
17:00
Коментувати

2

Автор: Анастасія Бондарчук

У Житомирі вкотре терміново скликають виконком, і для цього є вагомі причини. У п’ятому ятницю, 13 жовтня 2017 р., о 09:00 відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради.

На позачерговому засіданні, яке проходило 11 жовтня, перевізники м. Житомира за допомогою суперечок та балагану ставили свої умови щодо того, що вони хочуть возити пільговиків безкоштовно тільки у певні години – з 10:00 до 16:00.

Не зважаючи на аргументи перевізників, члени виконкому це рішення не підтримали. Але перевізники все ж вирішили зробити по-своєму – скасувати безкоштовний проїзд для деяких пільгових категорій громадян. Заступник міського голови Дмитро Ткачук не залишив таку нахабність поза увагою і заявив, що проти правопорушників будуть впроваджені санкції.

З огляду на це, на порядок денний засідання винесено нагальне питання – Про ситуацію, яка склалася щодо перевезення пільгових категорій громадян. Доповідач та співдоповідач – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дмитро Ткачук.

Оставить комментарий