Така зухвалість просто ШОКУЄ! Подивіться, які яхти у наших чиновників! У Вас щелепа відвисне(ФОТО + ВІДЕО)

0


В Україні на сьогодні налічується близько 50 тисяч незареєстрованих яхт, катерів і човнів, більшість із них належать нардепам, колишнім депутатам, суддям і бізнесменам. Про це йдеться в розслідуванні програми "Наші гроші", – передає Корупція Інфо

Популярне: Самі по собі!!! Біженці залишуться на одинці зі своїми проблемами?

 

Так, журналісти протягом місяця спостерігали за пірсами найдорожчих яхт-клубів столиці та з'ясували справжніх власників елітних човнів.

Наприклад, на батька нардепа БПП Артура Палатного зареєстрований круїзний катер Bavaria Sport HT, вартість якого не менше 2 млн гривень.

Однопартієць Палатного Олександр Третьяков користується італійської яхтою Falcon 80 за 21 млн гривень, яка записана на компанію "Клуб ТБ" маловідомого бізнесмена Олега Малюти, в декларації якого зазначено, що разом із дружиною за 2016 рік вони заробили аж 68 тисяч гривень.

Власник "Броварського алюмінієвого заводу" Сергій Шапран володіє одним із найдорожчих суден на Дніпрі – англійською яхтою марки Princess V65.

Судно під назвою "Принцеса Вікторія" має ексклюзивний дизайн: пофарбована в синій колір, налічує чотири каюти, а довжина його корпуса становить 20 м.

Видання зазначає, що ще шість років тому, коли Шапран балотувався в народні депутати, в його декларації навіть квартири не було.

Також у яхт-клубі "Маячок" на Жуковому острові паркується англійська яхта Princess Fly. Судно записано на компанію "Грандіс", співзасновником якої є екс-нардеп від "Батьківщини" – Олександр Буряк. Вартість нової яхти – мільйон доларів.

Розкішне судно і самого Олександра Буряка журналісти зафіксували саме тоді, коли він повертався з водної прогулянки до "Маячка".

цього"

Директор аеропорту Бориспіль Павло Рябікін володіє не тільки катерами, а й елітним клубом "Маячок" на Жуковому острові. Рябікін задекларував компанії "Рекреаційно-оздоровчий центр "Зелений Порт", яка орендує землю під рестораном і закритим яхт-клубом для суден. Також у власності чиновника два катери, три понтони і будинок на воді, який пришвартований на території яхт-клубу.

Дружина Рябікіна – Галина – володіє пасажирським теплоходом "Вікторія", з довжиною корпусу 38 м. Це судно "Маячок" здає в оренду по 4200 грн/годину.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий