Сюрпризи, ярмарки, концерти та затишна атмосфера – як у Житомирі святкуватимуть новорічні свята

6


7 Грудня 2017,
12:45
Коментувати

1

Автор: Діана Гречко

У Житомирі 6 грудня відбулась прес-конференція щодо проведення в місті новорічних та різдвяних свят. Вже 19 грудня, на День святого Миколая, відбудеться урочисте відкриття Головної новорічної ялинки міста.

«Локації, звісно, схожі з минулорічними. Але головним родзинкою святкувань буде саме ковзанка на вулиці Михайлівській. Завдяки активності бізнесу нам вдалося залучити близько 300 тис. грн спонсорських коштів, це практично вдвічі більше, аніж на святкування виділяє місто. Це доводити, що важливим у підготовці загальноміських свят є співпраця бізнесу та міста», – зауважив заступник міського голови Матвій Хренов.

Основні заходи будуть розділені на локації, яких буде чотири:

  • Новорічний ярмарок та Головна ялинка міста – майдан імені С. П. Корольова;

  • Фудкор – майданчик біля кінотеатру «Жовтень»;

  • Дитяча зона – вул. Михайлівська;

  • Ковзанка – перехрестя вулиць Михайлівська та Лятошинського

Завдяки спонсорам житомиряни мають змогу завітати у будиночок святого Миколая, де вони отримуватимуть подарункові заохочення та милуватися чотирма льодовими фігурами, які будуть розміщені у центрі новорічних святкувань: логотип міста, янгол та символ Нового року 2018 (четверта фігура ще на стадії обговорення).

«Місто Житомир завдяки своїй активній діяльності у сфері організації масових заходів стає цікавим для підприємців з різних куточків України. Тому цього рокуу різдвяному ярмарку візьмуть участь не тільки місцеві підприємці, а й підприємці із Закарпаття та Полтави», – сказав керівник проекту «Різдвяний ярмарок» Олександр Ревнівцев.

Біля ковзанки, що на Михайлівській, встановлять вертеп. Святкувати містяни будуть до 15 січня:

17 грудня о 12:00 житомирян запрошують долучитися до родинного конкурсу «Прикрашаймо разом резиденцію святого Миколая» (зроби власноруч ялинки або фігури казкових героїв та допоможи прикрасити оселю Миколая) на майдані імені С. П. Корольова.

19 грудня

15:00 – експрес-листівка на колесах «Вулицями з краю в край їде святий Миколай». Новорічне авто святого Миколая курсуватиме вулицями міста;

18:00 – розважально-ігрова програма для дітей «Ялинкові витівки» – майдан імені С. П. Корольова;

19:00 – урочисте запалення Головної новорічної ялинки міста Житомира. Новорічне театралізоване видовище «Житомир різдвяний» – майдан імені С. П. Корольова, з 20 грудня до 14 січня біля Головної ялинки міста проходитимуть театралізовано-видовищні програми «Новорічні та Різдвяні забави».

22 грудня

18:00 – концерт джазових виконавців «Різдвяний фестиваль джазу та блюзу» в рамках фестивалю «ДжазоМИР» – майдан імені С. П. Корольова;

25 грудня

12:00 – благодійний ярмарок «Новорічна дрібничка малюкам у скарбничку» спільно з ГО «Союз переселенців „СВІТ НА ДОЛОНІ“» – кінотеатр «Жовтень».

31 грудня – 1 січня

23:00 – 03:00 – святкове новорічне дійство для житомирян – майдан імені С. П. Корольова.

Головні секрети організатори не розкривають, а запрошують житомирян святкувати разом і обіцяють багато сюрпризів.

Оставить комментарий