«Свято наближається!». Як Житомир відзначатиме новорічні та різдвяні свята

2


Сьогодні у міській раді відбулася прес-конференція щодо організації та проведення новорічних і різдвяних свят у Житомирі. Як повідомили організатори новорічних свят, урочисте відкриття головної Новорічної ялинки міста Житомира відбудеться 19 грудня о 19:00.

Також у житомирській мерії розповіли про основні заходи і локаціях:

  • Новорічний ярмарок і головна ялинка міста – площа імені С. П. Корольова;
  • Фудкорт – майданчик біля кінотеатру «Жовтень»;
  • Дитяча зона – вул. Михайлівська;
  • Каток – перехрестя вулиць Михайлівська та Лятошинського.

 

«Локації звичайно схожі з минулим роком. Але головною родзинкою святкувань буде саме каток на вулиці Михайлівській. Завдяки активності бізнесу, нам вдалося залучити близько 300 тисяч гривень спонсорських коштів, це майже в два рази більше, ніж на святкування виділяє місто. Це доводить, що важливим у підготовці загальноміських свят є співпраця бізнесу і міста», – зауважив Матвій Хренов, заступник міського голови.

На вулиці Михайлівській, біля катка встановлять вертеп. Завдяки спонсорам будуть встановлені льодові скульптури – це вже традиційні логотип міста, ангел і символ нового року «2018», четверта фігура ще на стадії обговорення.

Святкувати в Житомирі будуть до 15 січня. Головні секрети організатори не розкривають, а запрошують житомирян святкувати разом і обіцяють багато сюрпризів.

 
17 грудня о 12:00 житомирян запрошують приєднатися до сімейного конкурсу «Прикрашаймо разом резиденцію Святого Миколая» (зроби своїми руками ялинки або фігури казкових героїв та допоможи прикрасити будинок Миколи) на площі імені С. П. Королева.

19 грудня
15:00 – Експрес-листівка на колесах «Вулицями з краю в край їде Святий Миколай». Новорічне авто святого Миколая буде курсувати вулицями міста.

18:00 – Розважально-ігрова програма для дітей «Ялинкові витівки» – площа імені С. П. Королева.

19:00 – Урочисте запалення головної новорічної ялинки міста Житомира. Новорічне театралізоване дійство «Житомир різдвяний» – площа імені С. П. Королева.

З 20 грудня по 14 січня біля головної ялинки міста будуть проходити театралізовано-видовищні програми «Новорічні та Різдвяні забави».

22 грудня
18:00 – Концерт джазових виконавців «Різдвяний фестиваль джазу та блюзу» в рамках фестивалю «ДжазоМИР» – площа імені С. П. Королева.

25 грудня
12:00 – Благодійний ярмарок «Новорічна дрібничка малюкам у скарбничку спільно з ГО союз переселенців «СВІТ НА ДОЛОНІ» – кінотеатр «Жовтень».

31 грудня – 1 січня
23:00 – 03:00 – Новорічна святкова вистава для житомирян – площа імені С. П. Королева.

Оставить комментарий