Суперечки, звинувачення та повчальні лекції: у Житомирі активісти знову ледь не зірвали сесію (ФОТОРЕПОРТАЖ)

6


Фото: Ярослава Туктагулова

17 Травня 2018,
18:17
Коментувати

3

Автор: Ярослава Туктагулова

Депутатка Житомирської міськради Любов Цимбалюк попросила міського голову Сергія Сухомлина надавати слово громадськості на початку сесії. Своє прохання Цимбалюк висловила під час позачергової сесії міськради, яка відбулася сьогодні, 17 травня.

 

«Я хочу поговорити про Конституційну культуру. Голова міськради сьогодні спілкується українською і це наш внесок. Народ є владою і депутати повинні це пам » ятати. Пані Цимбалюк сказала, що тут не мають піаритися, а повинні працювати. Хочу вам нагадати, що ви маєте працювати в інтересах народу», – звернувся до депутатів активіст Володимир Колодзінський.

Депутати почали обурюватися, тім, що активіст тягне час і цим заважає роботі депутатів.

«Хто вам дав слово?! Ві лише заважаєте нашій роботі!», – обурився депутат Геннадій Забродський.

Активіст відповів: «Нам слово давати не треба, тому що ми народ і ми є влада. Якщо ви зараз цього не зрозуміли, то ми завтра прийдемо і розкажемо вам про це!».

Дискусію на підвищених тонах між депутатом та активістом перервав міський голова, сказавши, що час, який виділили на виступ активіста вже закінчився.

Альо Колодзінський продовжив свій виступ: «Над Конституцією ніхто не може бути вищим. Ти маєш звітуватися перед народом. До речі, зараз представникам Батьківщини не дуже подобається, як вирішуються питання щодо екології. Він мене спровокував сказати про вашу фракцію. Хочу сказати про погану поведінку пані Наталії Леонченко, яка підтримує церкву Російського Патріархату. Вона пропагує російську культуру. Саме основне, що я спровокував і побачив, що дуже багато депутатів сидять без вишиванок», – розповів активіст.

Міський голова зазначив, що народ дійсно є владою, яку він надав депутатам і він давши право депутатам працювати в цьому залі.

Дала відповіді на питання активіста депутатка Любов Цимбалюк: «У зв’язку з тім, що прозвучало моє прізвище, а також фракція «Батьківщина», тому прошу дати мені хвилину, щоб відповісти на всі питання.

По-перше: ви без вишиванки. По-друге: я вважаю, що вишиванка має бути в душі кожної людини. Сьогодні 90% людей, які ходять у вишиванках, що не знають української мови і не знають традицій нашого народу. В нас є багато проблем і вишиванка – не найголовніша з них. По-третє: я все роблю для того, щоб громада мала можливість виступити тут. Ми зневажаємо представників громадськості, коли надаємо їм слово після закінчення сесії. Такого собі ніколи не дозволяв ні один міський голова, і ні один секретар міськради».

«І дайте, будь-ласка, оцінку своєму представнику», – відповів активіст Колодзінський.

На що Цимбалюк відповіла: «Я дам оцінку вам. Вам ніхто не давав права нікого принижувати і робити комусь зауваження».

Після виступу депутатки, суперечка між депутатом Забродським та активістом відновилася. У конфлікт втрутилася Цимбалюк, адже він мало не переріс у бійку.

Після чого слово надали й іншим активістам.

Нагадаємо, що житомирянка, якій міський голова та місцеві чиновники допомогли з приватизацією житла, прийшла 17 травня на засідання позачергової сесії, щоб подякувати всім за допомогу.

Оставить комментарий