Суд заарештував працівницю банку, присвоившую понад 4 млн

3


У Львові суд заарештував працівницю банку, яка привласнила кошти громадян.Про це стало відомо з повідомлення Департаменту захисту економіки Нацполиции в Фейсбук.

Правоохоронці встановили, що протягом 2017 року 51-річна працівниця банку отримала від клієнтів кошти для внесення на рахунок укладання договорів банківського вкладу. Коли клієнти звернулися до каси банківської установи, з’ясувалося, що насправді ніяких рахунків відкрито не було.

Гроші на строкові вклади не надходили, оскільки жінка не вносила їх у касу банківської установи.

У ході кримінального провадження оперативники обласного управління захисту економіки Нацполиции задокументували факти заволодіння коштами громадян. Зокрема, працівниця банку привласнила 75 400 доларів США і 56 600 євро, що за курсом НБУ на момент вчинення злочинів склало 4 мільйони гривень.

Зловмисниці повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191 (привласнення майна шляхом зловживання службовим становищем в особливо великому розмірі), ч. 4 ст. 190 (шахрайство), ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Галицьким районним судом Львова працівниці банку обрано запобіжний захід у вигляді арешту, як альтернатива – заставу в розмірі 6 млн 864,4 тис. гривень.

«>

12.08.2018
03:56
Источник

Оставить комментарий